Ok At ve Kurtar Ok At ve Kurtar Puan: 4.5 / 5 868 defa puanlandı.
Tek Kişilik » Ok At ve Kurtar
Reklamlar

Ok At ve Kurtar Oyunu

Puan: 4.45

Çocukluğumuzun kağıda çizerek oynadığımız efsane oyunu Adam Asmaca, farklı bir versiyonla karşınıza geliyor. Normal şartlarda verilen harflerle gizli kelimeyi bularak kurtardığımız adamımızı, bu sefer ikikisilikoyunlar.net'te ok atarak kurtarmaya çalışıyorsunuz. Oku tabii ki de adama değil, asılı olduğu ipe isabet ettirmeniz lazım. Hazır mısınız?

"PLAY" butonuna tıkladığınız anda oyun başlayacaktır. Her bölümde yeri değişen oklarınızın açısını ayarlayın ve "MOUSE (FARE)" ile tıklayın. İpi koparmayı başarırsanız "NEXT LEVEL" butonuna tıklayarak sonraki bölüme geçebilirsiniz. Bölüm atladıkça adamların sayısı artacak veya önlerine engeller koyularak ipleri koparmanız zorlaştırılacaktır. Adamları çok kısa bir sürede kurtarmanız lazım. Kalan süreler, adamların üstünde gösterilecektir. Yanlışlıkla oku adamlara isabet ettirirseniz, süreniz daha da azalacaktır. Bu yüzden hem hızlı hem de dikkatli olmak zorundasınız.

Oyun esnasında "MENU" butonuyla anamenüye geri dönebilir, "RESET" butonuyla da geçerli bölümü baştan başlatabilirsiniz. Başarılar dileriz.

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.