İki Kişilik Yarış İki Kişilik Yarış Puan: 4.3 / 5 6502 defa puanlandı.
Yarış » İki Kişilik Yarış
Reklamlar

İki Kişilik Yarış Oyunu

Puan: 4.35

İki kişilik yarış fırtınası hız kesmeden devam ediyor! Hemen arabanıza atlayın ve arkadaşınızla birlikte yolları uçarak geçin. İki kişinin aynı anda ve tek ekranda oynayabildiği bu müthiş oyunun bağımlısı olacaksınız.
Oyun yüklendikten sonra açılan menüde öncelikle yarış pistinizi seçin. Daha sonra etap sayısını belirleyin. Hemen arkasından her iki oyuncu için de isim verin ve araçların rengini seçin. Tüm ayarlamalarınız bittikten sonra "START!" butonuyla oyunu başlatabilirsiniz. Oyuncuların tuş takımları şöyle:
1. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
2. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Oyun esnasında dikkat etmeniz gereken birkaç noktadan bahsedelim: Yarışı başlatınca hemen kendinizi hazırlayın, yeşil ışık yanar yanmaz yola koyulmanız gerekecek. Yolda bulunan engeller, işçiler ve diğer nesneler hızınızı kesecektir. O yüzden olabildiğince dikkat edin. Ayrıca uçurumlardan uçabilmek için rampadan hızlı bir şekilde geçmeniz gerekiyor.
Oyun esnasında ekranın sol alt köşesinde bulunan "RE-START" butonuyla oyunu yeniden başlatabilir, "NEW TRACK" butonuyla da ana menüye geri dönebilirsiniz. Bakalım, oyunu en çabuk kim bitirecek? İki kişilik yarış oyunları için sitemizi takip etmeye devam edin. Bol şans dileriz.
 

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.