Hakkında

İkikisilikoyunlar.net, 2007 yılında Flash, Shockwave, Java ve Untiy3d teknolojileri ile çoklu oyuncu desteği sunan oyunları ücretsiz olarak bir araya getirme hedefi ile kurulmuş bir web portalıdır. Sitemiz Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı 2 kişilik oyun sitesidir. Kendine has içeriği, tasarımı ve oyunları ile ziyaretçilerinin beğenisini toplayan İkikisilikoyunlar.net kalite çizgisini korumakta ve devam ettirmektedir.

İkikisilikoyunlar.net'in profesyonel ekibi, çocuklarımızın bilincini ve ruhsal gelişimini olumsuz yönde etkileyebilecek içerikleri site kullanıcıları için internet kaynaklarından süzmekte ve bu konuda hassas bir politika izlemektedir. Bu sebeple şiddet, kan, cinsellik, siyaset ve korku unsurlarının ön plana çıktığı içerikler portalımızda bulundurulmamaktadır.

İçerik kontrolüne ek olarak ayrıca sitemizde yayınlanan reklamlar da devamlı olarak kontrol altında tutularak; aynı şekilde ziyaretçilerimiz için olumsuz bir durum teşkil edecek ortam oluşursa bu konuda da reklam yayıncılarımız ile iletişime geçerek olumsuz durumun ortadan kaldırılması için gerekli çalışmaları yapıyoruz. (Tüm bunlara rağmen sitemizde herhangi bir olumsuz durumla karşılaşırsanız, lütfen en kısa zamanda bizleri iletişim kanallarımız ile haberdar ediniz.)

Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.