Bomberman 2 Kişilik Bomberman 2 Kişilik Puan: 4.0 / 5 4749 defa puanlandı.
Beceri » Bomberman 2 Kişilik
Reklamlar

Bomberman 2 Kişilik Oyunu

Puan: 4.02

İlk defa 1983 yılında piyasaya sürülen Bomberman (Avrupa'daki adıyla Dynablaster), günümüzde hâlâ oyun severler tarafından zevkle oynanan bir oyundur. Bomberman'ın iki kişilik versiyonunu da sizler için hazırladık. Hemen arkadaşınızı da alın ve klavyenin başına geçin.
Oyun yüklendikten sonra tek kişilik oyun için "1 PLAYER", iki kişilik oyun için "2 PLAYER" butonuna tıklamanız gerekiyor. Oyuncuların tuş takımları şöyle:
1. OYUNCU (YEŞİL KASKLI)
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Bomba Koyma: "TAB"
2. OYUNCU (BEYAZ KASKLI)
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Bomba Koyma: "NUMERİK KLAVYEDE BULUNAN DEL"
Oyunla ilgili birkaç püf noktası verelim: Oyunda, köşeleri sivri olan bloklar patlamaktadır. Oval köşeli blokları patlatamazsınız. Rakibinizi köşeye sıkıştırmaya çalışın. Böylece bomba koyduğunuzda rakibiniz kaçamaz. Rakibinizi patlattıktan sonra oyun baştan başlayacaktır. En fazla patlatan kişi gâlip gelecektir. Skorları ekranın üstünde bulunan göstergeler aracılığı ile takip edebilirsiniz.
Oyun esnasında ekranın sol alt köşesinde bulunan "START/PAUSE" butonuyla oyunu duraklatabilirsiniz. Ana menüye geri dönmek için de "EXIT" butonunu kullanmanız yeterli. Bakalım, en fazla skoru kim yapacak? Bomberman tarzında diğer oyunları da oynamak isterseniz sitemizin arama kısmına "Bomberman" yazmanız yeterli. İyi eğlenceler dileriz.

 

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.