Ok At ve Kurtar 2 Ok At ve Kurtar 2 Puan: 4.5 / 5 1216 defa puanlandı.
Tek Kişilik » Ok At ve Kurtar 2
Reklamlar

Ok At ve Kurtar 2 Oyunu

Puan: 4.49

Ok At ve Kurtar serisinin ilkiyle beğenileri üstüne toplayan, adam asmaca oyunumuzun yepyeni versiyonu ile sizlerleyiz! Eski oyunda olduğu üzere bu oyunda da amacınız, adamların bağlı oldukları ipleri attığınız oklarla kurtarmak ve adamları kurtarmak. Keskin nişancılığınızı göstermenin tam zamanı!

Oyun açıldıktan sonra "PLAY" butonuna tıklayın. Bölümünüzü seçtikten sonra oyunu başlatabilirsiniz. İlk defa oynuyorsanız sadece ilk bölüm açık olacaktır. "CLICK TO CONTINUE" butonu ile de açıklamaları geçebilirsiniz. Oyun, "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. Yayın üstüne tıklayın ve çekin. Ne kadar çok çekerseniz, o kadar hızlı atarsınız.

Oyun hakkında biraz daha bilgi verelim: Her adamın üstünde sağlık durumu gösterilmektedir. Bu sağlık durumu, süre ilerledikçe kötüleşir. Ayrıca okunuzu adama isabet ettirirseniz büyük bir bölüm daha azalacaktır. Bölüm başladığında ne kadar az ok ve süreyle bölümü bitirirseniz, o kadar çok puan alırsınız. Diğer bölüme geçmek için bütün adamları kurtarmanız gerekmektedir.

Ek Not: 3.Bölümde ok baloncuklarını patlatmazsanız eğer oksuz kalır ve bölümü geçemezsiniz.

Oyun esnasında "MENU" butonuyla ana menüye geri dönebilir, "RESTART" butonuyla da geçerli bölümü baştan başlatabilirsiniz. Bonus okları ve puanları toplamayı unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.