Ok At ve Kurtar 3 Ok At ve Kurtar 3 Puan: 4.5 / 5 1493 defa puanlandı.
Tek Kişilik » Ok At ve Kurtar 3
Reklamlar

Ok At ve Kurtar 3 Oyunu

Puan: 4.51

Önceki versiyonlarıyla oyunseverlerin gözdesi olan, nişan yeteneğinizle adam asmaca oyununun birleşmiş hâli olan bu zevkli oyunla yeniden sizlerleyiz. Bu versiyonda dikkat çekici yenilikler, sizleri bekliyor olacak. Ok At ve Kurtar oyunu 3.bölümü ile ikikisilikoyunlar.net'de devam ediyor...

Oyun yüklenince "PLAY" butonuna tıklayın. İlk defa oynuyorsanız sadece ilk bölüm açık olacaktır. Bölümünüzü seçin ve oyunu başlatın. Oyun, "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. Asılı olan adamlara nişan alın ve okunuzu fırlatın. Her adamın üstünde sağlık durumu bulunmaktadır. Bu sağlık durumu, zaman geçtikçe kötüleşmektedir. O yüzden bütün adamları en kısa zamanda kurtarmak zorundasınız.

Oyun hakkında daha detaylı bilgiler vermek gerekirse şunları söyleyebiliriz: Bazı bölümlerde bonuslar bulunmaktadır. Bu bonuslara oklarınızı isabet ettirebilirseniz, size ekstradan avantajlar sağlanacaktır. Fazladan ok, isabetli ok, ateşli ok, puan verme vs. bunlardan sadece bazıları.

Oyun esnasında sağ üst köşede bulunan butonlarla oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilir, geçerli bölümü baştan başlatabilirsiniz. Ana menüye geri dönmek için "MENU" butonuna tıklamanız yeterli. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi eğlenceler dileriz.

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.