Bot Yarışları Bot Yarışları Puan: 4.3 / 5 1264 defa puanlandı.
Yarış » Bot Yarışları
Reklamlar

Bot Yarışları Oyunu

Puan: 4.32

Bot ve kürek sporu, sporcuların kendi aralarında rekabet ederek göl, nehir ve denizde, kısacası su üstünde, kürek ya da motor vasıtası ile hareketin sağlandığı, özel olarak üretilmiş yelkenliler ve tekneler ile gerçekleştirilen bir spor dalıdır. Bu oyunda da ister bilgisayara karşı, isterseniz arkadaşınızla birlikte oldukça zorlu ve heyecanlı yarışlara katılabileceksiniz.
Oyun yüklendikten sonra tek kişilik oyun için "1 PLAYER", iki kişilik oyun için "2 PLAYERS" butonunu kullanmanız gerekecek. Oyuncu seçimini yaptıktan sonra 10 adet araç içinden dilediğinizi seçebilir ve oyuna başlayabilirsiniz. Oyundaki amacınız, süre bitmeden rakibinizi yenmek. Oyuncuların tuş takımlar şöyle:
1. OYUNCU
Hızlanma: "YUKARI OK TUŞU"
Yön Verme: "SOL, SAĞ OK TUŞLARI"
2. OYUNCU
Hızlanma: "W"
Yön Verme: "A, D"
Oyun esnasında dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, sürenizdir. Süre bitmeden 8 etabı tamamlamanız gerekiyor. Aksi takdirde başarısız olacak ve baştan başlamak zorunda kalacaksınız. Hızınızı ekranın sağ alt köşesinde bulunan hız göstergesi ile takip edebilirsiniz. Nehrin dışına çıkmadan, orta bölümlerden giderseniz daha çabuk hızlanabilirsiniz. Oyun esnasında ekranın sağ üst köşesindeki çarpıyı kullanarak ana menüye geri dönebilir ve böylece yeni bir oyun başlatabilirsiniz. İyi şanslar dileriz.

 

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.