Tank Savaşları Tank Savaşları Puan: 4.4 / 5 3284 defa puanlandı.
Beceri » Tank Savaşları
Reklamlar

Tank Savaşları Oyunu

Puan: 4.45

Zorlu tank savaşları başlıyor! Hemen arkadaşınızı da alın ve klavyenin başına geçerek siz de bu maceraya katılın. Hazırsanız başlayalım.
Oyun yüklendikten sonra tek kişilik oyun için "SINGLE PLAYER GAME", iki kişilik oyun için "TWO PLAYER GAME" butonunu kullanabilirsiniz. Oyundaki amacınız, rakip tankı patlatmak. Oyuncuların tuş takımlar şöyle:
1. OYUNCU (SARI TANK)
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Ateş Etme: "SPACEBAR (BOŞLUK)"
2. OYUNCU (YEŞİL TANK)
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Ateş Etme: "CTRL (KONTROL)"
Oyun esnasında dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, mermi sayınız. Arka arkaya en fazla 5 kere ateş edebilirsiniz. Ateş etmeye devam edebilmeniz için biraz beklemeniz gerekecek. Mermi sayısını her iki oyuncu, kendi tarafındaki göstergeden takip edebilir. Ayrıca oyunda 100 canınız bulunmaktadır. Her isabet eden mermi, 10 can götürmektedir. Yani 10 kere vurulan kişinin tankı patlar. Tek kişilik oyun, ilerlemeli şekilde oynanmakta ve her bölüm geçişinde, bölüm düzeni değişmektedir.
Oyun esnasında sırasıyla ekranın sol üst köşesinde bulunan "MENU" ve "MAIN MENU" butonlarına tıklayarak ana menüye geri dönebilirsiniz. Oyunun linkini Facebook adresinizde paylaşarak arkadaşlarınızın da oynamasını sağlayabilirsiniz. En güzel oyunlar için bizimle kalın, iyi eğlenceler...

 

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.