Kağıt Düellosu Kağıt Düellosu Puan: 4.4 / 5 11846 defa puanlandı.
Macera » Kağıt Düellosu
Reklamlar

Kağıt Düellosu Oyunu

Puan: 4.39

Sınıflarda ve dershanelerde oynanan kâğıt atma oyununu bilgisayarınızda oynamak ister misiniz? Üstelik tek başınıza değil, arkadaşınızla birlikte de oynayabileceğiniz bu oyunda zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Hazırsanız başlayalım.
Oyun yüklendikten sonra "START GAME" butonuyla ilerleyin ve oyuncu sayısını belirleyin. "VS COMPUTER" butonuyla tek kişilik, "VS PLAYER" butonuyla iki kişilik oyun açabilirsiniz. Oyundaki amacınız, rakibinize ateş ederek onu haklamak. Oyun, "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. Açıyı ve atış gücünü ayarladıktan sonra ateş edin.
Oyun sınıf ortamında geçtiği için herhangi bir rüzgâr ya da başka bir faktör bulunmamaktadır. Rakibinizi kafasından vurursanız daha etkili olacaktır. İkinci etaba geçildiğinde rakipler arası mesafe daha çok açılacaktır. 3 etabın en az 2'sini kazanan oyuncu, gâlip gelecektir. Oyuncuların enerjisini, ekranın üstünde bulunan göstergelerden takip edebilirsiniz.
Oyun esnasında ekranın sağ alt köşesinde bulunan hoparlör şeklindeki butona tıklayarak oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilirsiniz. En güzel iki kişilik oyunları sizlere sunmaya devam edeceğiz. Sitemizin adresini tarayıcınızın sık kullanılanlar bölümüne eklemeyi unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

 

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.