Counter Ekibi Counter Ekibi Puan: 4.6 / 5 743 defa puanlandı.
İki Kişilik » Counter Ekibi
Reklamlar

Counter Ekibi Oyunu

Puan: 4.56

Arkadaşınızla birlikte düşmanlara karşı amansız bir mücadeleye hazır olun! Kendinizi silahlar, bombalar ile gangster dolu maceraların içinde bulacaksınız. Hazırsanız, oyun yüklendikten sonra sırasıyla "CONTINUE" ve "CLICK TO START" butonlarıyla ana menüye giriş yapın. Tek kişilik oyun için "SINGLE PLAYER", iki kişilik oyun için "2 PLAYERS CO-OP" butonunu kullanabilirsiniz. Oyun kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D" veya "2, Q, S, D"
Yukarı Nişan Alma: "W" veya "2"
Eğilme: "S"
Aşağı Nişan Alma: "S(Zıplarken)"
Ateş: "5"
Zıplama: "4"
İtemi Kullanma: "6"
İtem Değiştirme: "E"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Yukarı Nişan Alma: "YUKARI OK TUŞU"
Eğilme: "AŞAĞI OK TUŞU"
Aşağı Nişan Alma: "AŞAĞI OK TUŞU(Zıplarken)"
Ateş: "9"
Zıplama: "8"
İtemi Kullanma: "0"
İtem Değiştirme: "P"

Oyun esnasında dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var: Attığınız bombalardan sizin de kaçmanız gerekmektedir. Bombalardan kaçamazsanız ölürsünüz ve bölüme baştan başlamak zorunda kalırsınız. Merdiven olmayan yerlerde, ip atarak bir üst kata çıkabilirsiniz. Düşmanı gördüğünüzde olabildiğince eğilerek ateş etmeye çalışın ya da siper bulun. Böylece düşmanın ateşlerinden daha az etkilenebilirsiniz.

Oyun esnasında "P" tuşuna basarak ya da ekranın sol üst köşesinde bulunan butona tıklayarak oyunu duraklatabilir, ayarların ve kontrollerin bulunduğu menüye ulaşabilir ya da bir üst menüye geri dönebilirsiniz. En güzel silah oyunları için bizi takip etmeye devam edin. İyi şanslar!

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.