Angry Birds Rio Angry Birds Rio Puan: 4.5 / 5 1202 defa puanlandı.
Tek Kişilik » Angry Birds Rio
Reklamlar

Angry Birds Rio Oyunu

Puan: 4.50

Herkesin gönlünde taht kuran Rio filminin sevimli karakterlerinden Angry Birds, şimdi ikikisilikoyunlar.net'de karşınızda! Hatırlarsanız, filmde kötü adamların kaçırdıkları kuşların özgürlük çabaları konu ediliyor. Artık bu maceraya siz de katılabilir ve kurtulmalarına yardım eden siz olabilirsiniz.

Oyun sadece "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. Sapanda bulunan kuşa farenizin sol tuşuna basılı tutup çekiniz ve uygun açıyı ayarladığınızda bırakınız. Eğer kuşların hepsini kurtaramazsanız bölümü yeniden oynarsınız. Kurtardığınızda ise daha ileri seviyelere atlayabilir, puanlarınıza puan katabilirsiniz. Ayrıca katlanan puanlarınız sayesinde kilitli bölümleri açabilirsiniz.

Ek bir bilgi olarak; kuşların hepsini özgür bıraktığınızda atılmayan Angry Birds kalmışsa, her biri için size 10.000 puan eklenecektir. Ayrıca kurtardığınız kafeslerin her biri için de 5.000 puan gelecektir.
İkisilikoyunlar.net'deki bu oyunumuzun sol üst köşesinde bulunan oyunu duraklatma ve geçerli bölümü baştan başlatma butonlarını göreceksiniz. Duraklatma butonuna bastığınızda oyunun sesini açıp kapayabileceğiniz ve yardım alabileceğiniz butonları kullanabilirsiniz.

Haydi, siz de Rio macerasına atılarak eğlenmenin keyfini yaşayın!

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.