4 Renk Online 4 Renk Online Puan: 4.0 / 5 20 defa puanlandı.
İki Kişilik » 4 Renk Online
Reklamlar

4 Renk Online Oyunu

Puan: 3.95

Sarı, mavi, yeşil ve kırmızı renklerde 0’dan 9’a olan toplamda 108 kartla oynanan efsane Uno kart oyununa hoş geldin! Oyuna 7 kartla başlayacaksın ve oyundaki tek amacın elindeki kartları rakibinden önce bitirmek olacak. Yerdeki kartın üzerine sadece aynı renkte elinde kartın bulunuyorsa kart koyabilirsin aksi taktirde yerden kapalı kart çekmen gerekecek. Bu dört renkteki kartlar dışında oyunda 5 tane de ekstra kart bulunmakta. Bu kartlar; 2 Kart al, Yön Değiştir, El Geçer, Joker ve Dört Kart Al ve Joker kartları.
2 Kart Al: Bu kartı aktif eden oyuncu bir sonraki oyuncunun 2 kart çekmesini ve o el oyundan men edilmesini sağlar. Sadece yerdeki kart aynı kartsa açılabilir.
Yön Değiştir Kartı: Yön değiştir kartının aktif edilmesi ile oyun ters yönde oynanır. Örneğin, oyun eğer sağdan sola oynanıyorsa, soldan sağa oynanarak devam eder. Sadece yerdeki kart aynı kartsa açılabilir.
El Geçer Kartı: El Geçer Kartı sadece yerde el geçer kartı varsa yere koyulabilen bir karttır. Bir sonraki oyuncunun bir el oynamamasını sağlar.
Joker: Bu kartı aktif eden oyuncu oyunun devam edeceği kart rengini belirler. Yerde bulunan herhangi bir kart üzerine oynanabilir.
4 Kart Al ve Joker: Kartı açtığınızda hem rengi belirleyebilir hemde sonraki oyuncunun ekstaradan 4 kart çekmesine ve bir el oynama hakkını kaybetmesine sebep olursunuz.

İyi eğlenceler!

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.