Sal Savaşları 2 Sal Savaşları 2 Puan: 4.5 / 5 2451 defa puanlandı.
Tek Kişilik » Sal Savaşları 2
Reklamlar

Sal Savaşları 2 Oyunu

Puan: 4.54

Daha önceki bölümde küçük kardeş Simon'un sahilde bulduğu hazineyi korsanlara karşı savunmuşlardı. Hazineyi korsanlara kaptırmamışlardı. Fakat sahilde bir yere gömmüşlerdi. Bir sonraki tatil zamanı tekrar gelen iki kardeş, hazineyi gömdükleri yerin üstüne bir binanın inşaa edildiğini görürler. Hazinelerini geri alabilmeleri için, öncelikle sahil güvenliği ve birçok engeli geçmeleri geçmeleri gerekiyor. Sal savaşçıları ile eğlence dolu bir bölüm daha seni bekliyor.
Oyun yüklendikten sonra, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan "Go" butonuna tıklayın. "Play" butonuna tıklayın. Oyunun hikayesini izlemeden geçmek isterseniz, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan "Skip" butonuna tıklayın. Oyun hikayesi bittikten sonra oyuna başlayabilirsiniz.
Oyun kontrolleri:
Nişan alma: "Mouse(Fare)"
Ateş etme: "Farenin Sol Tuşu"

Oyuna başladığınızda, yapmanız gereken ilk görev boya kovasını havuza devirmektir. Boya kovasına ateş ederek havuza devirdikten sonra eğlenceye tam olarak başlayabilirsiniz.
Oynadığınız her bölümden sonra, oyun ekranına tıklayarak "Upgrades" bölümüne gidebilirsiniz. Bu bölümde, oyunda kazandığınız paralar ile karakterinizin özelliklerini geliştirebilirsiniz.
İyi eğlenceler dileriz.

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.