Teke Tek Maç Brezilya Teke Tek Maç Brezilya Puan: 4.5 / 5 1955 defa puanlandı.
İki Kişilik » Teke Tek Maç Brezilya
Reklamlar

Teke Tek Maç Brezilya Oyunu

Puan: 4.49

Teke Tek Maç oyununun birinci bölümüyle oldukça eğlenceli dakikalar geçirdiniz. Ve şimdi, bu muhteşem iki kişilik futbol oyununun ikinci ve son bölümünü oynamaya hazır ol! Bu bölümde, Brezilya'da bir turnuvaya katılacaksın. Ve tahmin ettiğin gibi, bu bölümde de iki kişilik maçlar yapabileceksin. Arkadaşını çağır ve mücadeleye başla!

Oyun yüklendikten sonra, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan "OK İŞARETLİ" butona tıklayarak ana menüye gidebilirsiniz. Teke Tek Maç oyununu iki kişilik ve tek kişilik olmak üzere iki farklı şekilde oynayabilirsiniz.

"CAMPAIGN" seçeneğini seçerek, oyunu tek kişi oynayabilir ve aynı zamanda Brezilya'da yapılacak olan turnuvaya katılabilirsiniz. Bu modu seçtikten sonra, haritadan birinci maç yerini seçin. Turnuvaya katılmak istediğiniz futbol oyuncusunu seçin ve sağ "OK İŞARETİNE" tıklayarak maça başlayın.

Oyunu iki kişilik oynamak istiyorsanız, "2 PLAYER" butonuna tıklayın. Oyuncularınızı seçerek sağ ok işaretine tıklayın. Maç sahasını belirledikten sonra sağ "OK İŞARETİNE" tıklayarak maça başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
Oyunu tek kişi oynuyorsanız, bu kontrolleri kullanın:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI" veya "W,A,S,D"

Oyunu iki kişilik oynuyorsanız, bu kontrolleri kullanın:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

Oyun hakkında birkaç bilgilendirme; oyunu ilk defa oynuyor olacağınızdan birçok futbol oyuncusu kilitli olacaktır. Aynı şekilde birçok maç sahası kilitli olacaktır. Oyuncuların ve maç sahalarının kilitlerini açabilmek için, "CAMPAIGN" seçeneğinden turnuvaya katılarak maç kazanmanız gerekmektedir. Maç esnasında oyun sesini, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan icona tıklayarak kısabilirsiniz. Ana menüye, oyun penceresinin sol alt köşesinde bulunan ok işaretine tıklayarak dönebilirsiniz.

Daha fazla kaliteli ve iki kişilik oyunlar için, ikikisilikoyunlar.net'de oynamaya devam edin!

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.