Çizgi Kahramanların Savaşı 3 Çizgi Kahramanların Savaşı 3 Puan: 4.5 / 5 292 defa puanlandı.
En Güzel » Çizgi Kahramanların Savaşı 3
Reklamlar

Çizgi Kahramanların Savaşı 3 Oyunu

Puan: 4.50

Ünlü çizgi dizilerin ünlü karakterlerinden oluşan, muhteşem dövüş oyunu devam ediyor! Ve bu defa da yepyeni karakterler ve yeni savaş haritaları bu bölümle birlikte geliyor. Karakterini seç, ister bilgisayara karşı, istersen de arkadaşına karşı heyecan dolu bir mücadeleye hazır ol!

Oyun yüklendikten sonra "Awu" butonu ile ana menüye gidebilirsiniz. Daha sonra "START" butonuna tıklayın. Oyunu ilk defa oynuyorsanız, "NEW GAME" butonuna, daha önce oynadıysanız ve kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız, "CONTINUE" butonuna tıklayın. Oyunu "Single-Player(Tek Kişilik) ve Multi-Player(İki Kişilik)" olmak üzere iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Oynamak istediğiniz seçeneği belirleyin. Daha sonra karakterlerinizi seçin. Altta açılan "Battle Mode(Savaş Modu), Survival Mode(Kim en son ayakta kalan olacak.)" seçeneklerden birisini seçerek, oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Saldırı: "J,K,L,U,I,O"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Saldırı: "1,2,3,4,5,6" (Numerik Klayveden)

Oyunda kazandığınız puanlar ile, oyun modu seçtiğiniz ekranda, karakterinizin yeteneklerini "HP, ATK, SPD" yazılarının yanlarında bulunan artı işaretlerine tıklayarak yükseltebilirsiniz.

Oyun esnasında, oyun penceresinin sağ alt kısmında bulunan, "Music" butonu ile sesi açıp kapatabilir ve "Menu" butonu ile de ana menüye geri dönebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

 

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.