Çifte Kardeşler Çifte Kardeşler Puan: 4.5 / 5 864 defa puanlandı.
İki Kişilik » Çifte Kardeşler
Reklamlar

Çifte Kardeşler Oyunu

Puan: 4.49

Oynanma rekorları kıran Temple Run oyunu tarzında, "sürekli koşmaya" dayanan "Çifte Kardeşler" ile  Üstelik iki kişilik de oynayabileceğiniz bu oyunda ilerleyen bölümleri nefesinizi tutarak oynamak zorunda kalacaksınız.

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuyla ilerleyin ve bir bölüm seçin. Oyunu ilk defa oynuyorsanız birinci bölümden başlamak zorundasınız. Oyundaki amacınız, yaratıklara ve engellere yakalanmadan bölümü koşarak tamamlamak. Oyuncuların tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Zıplama: "W"
Eğilme: "S"
Ateş Etme: "D"

2. OYUNCU
Zıplama: "YUKARI OK TUŞU"
Eğilme: "AŞAĞI OK TUŞU"
Ateş Etme: "SAĞ OK TUŞU"

Oyun esnasında dikkat etmeniz gereken bazı noktalardan bahsedelim: Oyunculardan herhangi birisi engellere ya da böceklere takılırsa her iki oyuncu da en baştan başlar. Dikenli böceklere ateş etseniz de ölmez. Ayrıca bölüm içerisine serpiştirilmiş elmasları toplarsanız diğer bölümlere geçmeye hak kazanırsınız. Oyunda sınırsız can vardır; ama unutmayın: Önemli olan bölümü tamamlayabilmek.

Oyun esnasında "SPACEBAR" tuşuna basarak oyunu duraklatabilirsiniz. Yine oyunu duraklatmak ve oyun müziğini kapatmak için ekranın sağ alt köşesinde bulunan butonları kullanmanız gerekiyor. "MAP" tuşuyla da bir üst menüye geri dönebilirsiniz. En güzel iki kişilik oyunlar için bizi takip etmeye devam edin. Başarılar dileriz.

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.