İki Kişilik » Küçük Kafalar - Kar Macerası
Açıklama / Nasıl Oynanır?

Karnı acıkan iki küçük kafadar ile, karlı bir maceraya çıkmaya ne dersin? Eğer cevabın "Evet! " ise, uzun ve heyecan dolu bir maceraya çıkmaya hazır ol! Kar canavarlarına karşı savaşacak, elma ve armutları toplayarak bu küçük kafadarların karnını doyurmaya çalışacaksın. Eğer hazırsan, başlayalım!

Oyun yüklendikten sonra, oyun penceresinin alt kısmında bulunan "NEXT" butonu ile ana menüye gidebilirsiniz. Ana menüde "Ok İşareti" ile bölüm seçme ekranına gidebilirsiniz. Daha sonra birinci bölümü seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Oyundaki amacımız, elma ve armutları toplayarak, sepete ulaşmak.

Erkek karakter ile elmaları toplayabilir ve canavarları yok edebilirsiniz. Kız karakter ile altın anahtarları toplayabilirsiniz. Kahverengi anahtarlar her iki karakter tarafından toplanabilir. Buz sarkıtlarından ve dikenlerden kaçının.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Kartopu fırlatma: "X"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"

Oyun esnasında, oyunu duraklatmak isterseniz, "P" tuşunu kullanabilirsiniz. "P" tuşuna bastığınızda açılan menüden, dilerseniz ana menüye dönebilir, bölüm seçme ekranına gidebilir ve oyun sesini açıp kapatabilirsiniz. Oynadığınız bölümü baştan başlatmanız gerekirse, "R" tuşunu kullanabilirsiniz veya oyun penceresinin üst kısmında bulunan "Restart" butonunu kullanabilirsiniz.

İyi eğlenceler.

Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.