İki Kişilik » Tanklar Savaşı 3
Açıklama / Nasıl Oynanır?

İki kişilik de yetmedi, üç kişilik oyunumuzu sizlere gururla sunuyoruz arkadaşlar! Tanklar Savaşı 3 Basit; ama heyecanlı ve bir o kadar zevkli olan bu oyunda hem siz hem de iki tane arkadaşınız, kıyasıya bir mücadeleye "Evet!" diyorsanız, tam size göre bir oyun. Oyun yüklenince bilgisayara karşı oynamak istiyorsanız "1 PLAYER" butonunu, iki kişi oynamak istiyorsanız "2 PLAYER" butonuna, üç kişi oynamak istiyorsanz "3 PLAYER" butonuna tıklayın ve oyunu başlatın.

Oyundaki amaç, farklı tasarlanmış bölümlerde tankınızla rakibinizi öldürmek. Hemen oyun kontrollerini aktaralım: Birinci oyuncu "OK (YÖN)" tuşlarıyla hareket eder, "M" tuşu ile ateş eder. İkinci oyuncu "E, S, D, F" tuşlarıyla hareket eder, "Q" tuşu ile ateş eder. Üçüncü oyuncu ise "MOUSE (FARE)" ile bunları gerçekleştirir.


Tanklar Savaşı 3 oyunu hakkında biraz daha bilgi vermek gerekirse, şunları söyleyebiliriz: Oyun esnasında bölüme serpiştirilmiş bonuslar çıkacaktır. Bunları alırsanız atış gücünüz tek seferlik de olsa güçlenecektir. Ayrıca iyi bir hesaplama yapıp duvarlardan sektirerek atış yapıp rakibinizi öldürebilirsiniz. Sol altta bulunan butonlarla da oyun ayarlarını yapabilir, sesi açıp kapatabilirsiniz. Kim daha güçlü, görelim! İyi eğlenceler. 
 

Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.