Zombiden Kaçış 2 Zombiden Kaçış 2 Puan: 4.4 / 5 335 defa puanlandı.
İki Kişilik » Zombiden Kaçış 2
Reklamlar

Zombiden Kaçış 2 Oyunu

Puan: 4.42

Zombilerle dolu bir mahzende sıkışıp kalsanız ne yaparsınız? Tabii ki de kaçmanız gerekiyor. Ancak kaçmak o kadar kolay olmayacak. İster tek başınıza ister arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz bu oyunda ihtiyacınız olan şey, biraz cesaret, biraz da zeka.

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuyla devam edin ve bir bölüm seçin. Oyunu daha önce oynamadıysanız sadece birinci bölüm erişilebilir olacaktır. Bölüm seçtikten sonra oyuna başlayabilirsiniz. Oyundaki amacınız, zombilere yakalanmadan mahsur kaldığınız mahzenden kaçmak. Oyun kontrolleri şöyle:

YEŞİL KARAKTER
Hareket Etme: "A, D"
Zıplama: "W"
Fonksiyon: "S"

KIRMIZI KARAKTER
Hareket Etme: "SOL, SAĞ OK TUŞLARI"
Zıplama: "YUKARI OK TUŞU"
Fonksiyon: "AŞAĞI OK TUŞU"

GENEL TUŞLAR
Restart: "R"
Duraklatma: "SPACEBAR"

Oyunda dikkat etmeniz gereken oldukça fazla tehlike var: Zombiler, dikenler, uçurumlar bunlardan sadece birkaçı. Ayrıca karşılıklı iki duvar arasında, seri bir şekilde zıplama tuşuna basarak duvardan duvara atlayabilir ve yüksek yerlere çıkabilirsiniz. Ancak yeşil örtülü duvarlarda bunu yapamazsınız. Zombilere yaklaşınca sizi takip etmeye başlayacaktır. Üstlerine kutu düşürerek onları öldürebilir ve ekstra puanlar kazanabilirsiniz.

Oyun esnasında "SPACEBAR" tuşuna basarak oyunu duraklatabilir, bir üst menüye veya ana menüye geri dönebilirsiniz. Kapıları açmak için yerde bulunan kolları çekmeyi unutmayın. En güzel oyunlar için sitemize göz atabilir ve sitemizin adresini favorilerinize ekleyebilirsiniz. Başarılar dileriz.

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.