Yunus Gösterisi Yunus Gösterisi Puan: 4.6 / 5 2554 defa puanlandı.
Tek Kişilik » Yunus Gösterisi
Reklamlar

Yunus Gösterisi Oyunu

Puan: 4.60

İkikisilikoyunlar.net'de aksiyon dolu oyunlardan yorulup, dinlenmeye ihtiyaç duyuyorsanız sizler için harika bir oyunla karşınızdayız. Çemberler, toplar, çubuklarla dolu bir yunus gösterisine hazırsanız "START GAME" butonuna tıklayın ve oyunu başlatın.

Oyundaki amacınız çok basit: Yukarıda da söylediğimiz üzere yunusunuzla gösteri yapmak ve insanlara eğlenceli dakikalar yaşatmak. "STANDARD SHOW" ile normal gösteriler yapabilirsiniz. Bir müddet aralıklarla "SHOW TIME" adlı büyük gösteriler açılacaktır. Zamanı geldiğinde onlara da katılabilir, asıl gösterinizi sergileyebilirsiniz.

Oyun kontrolleri ise şöyle: Yunusunuzu "W, A, S, D" beya "OK (YÖN)" tuşlarıyla hareket ettirebilirsiniz. Daha yükseğe zıplamak için havuzun derinliklerine inin ve yunusunuza hızlı bir şekilde yukarıya doğru yön verin. Havuzun ortasında "TARGET" adıyla size yön ve bilgi verici tabelalar yer alacaktır. Onları takip ederek doğru zıplayışı yapın. Toplar, vurmak için, çubuklar etrafından atlamak için, çemberler içinden geçmek için, insanlar da zıplatmak içindir.

Bölüm aralarında kazandığınız paralarla yunusunu farklı yönlerde geliştirebilirsiniz. Havuzun içindeki balıkları yerseniz size puan verecektir. Oyun esnasında kalan sürenizi ekranın yukarısından takip edebilir, çıkış butonuyla da oyunu duraklatıp anamenüye geri dönebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.