Stick Dövüşçüleri 2 Stick Dövüşçüleri  2 Puan: 4.5 / 5 127 defa puanlandı.
İki Kişilik » Stick Dövüşçüleri 2
Reklamlar

Stick Dövüşçüleri 2 Oyunu

Puan: 4.48

Görünüş bakımından sade; ancak heyecan ve mücadele bakımından oldukça tempolu bir dövüş oyunu oynamaya ne dersiniz? Üstelik hem tek kişi, hem de arkadaşınızla birlikte oynayabiliyorsunuz! Oyundaki amacınız, rakibinizi elinizden geldiğince haklamak!

Sırasıyla "PLAY" butonuna tıklayıp oyuncu sayısını seçin. Arkasından karakterlerin enerjilerini ve bölümünüzü ayarlayıp oyunu başlatın. Tuş kombinasyonları ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "H, K, U"
Atak: "A, S, D"
Özel Tuş: "W"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)" tuşları
Atak: "DELETE, END, PAGE-DOWN"
Özel Tuş: "W"

Oyun hakkında kısaca bilgi verelim: Verdiği heyecan bakımından oldukça yüksek tempolu geçen bu oyunda, sıradan atakların yanı sıra özel ataklar da yapabilirsiniz. Özel atakları yapabilmek için aynı anda birden fazla tuşa basmanız gerekiyor. Bu tuşlardan biri de, her iki oyuncunun özel tuşlarıdır. Bu özel tuşa ve atak tuşlarından birine aynı anda basarsanız, daha güçlü vuruşlar elde edebilirsiniz.

Bizden size bir hediye: Birinci oyuncu, aynı anda "S, D" tuşlarına, ikinci oyuncu ise "END, PAGE-DOWN" tuşlarına basarak enerji depolayabilir. Hem de istediği kadar! İyi eğlenceler dileriz.

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.