Salyangoz Bob 6: Kış Hikayesi Salyangoz Bob 6: Kış Hikayesi Puan: 4.6 / 5 61 defa puanlandı.
Tek Kişilik » Salyangoz Bob 6: Kış Hikayesi
Reklamlar

Salyangoz Bob 6: Kış Hikayesi Oyunu

Puan: 4.56

Salyangoz Bob, bir önceki macerasında kendisine bir eş buldu. Eşiyle bir yılbaşı akşamı geçirmek isteyen Bob'u talihsiz bir olay bekliyor: Noel Baba Salyangoz kaçırıldı! Onu kurtarmak için yola düşen Bob'u birbirinden tehlikeli maceralar bekliyor. Siz de ona katılmak ister misiniz?

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuyla ilerleyin. Introyu atlamak isterseniz "SKIP" butonlarını kullanmanız yeterli. Tekrar "PLAY" butonuyla ilerleyin ve bölüm seçin. Oyunu ilk defa oynuyorsanız sadece birinci bölüm izinli olacaktır. Oyun kontrolleri şöyle:

Fonksiyon: "MOUSE(FARE)"
Bob'u Döndürme: "1"
Bob'u Hızlandırma: "2"
Bob'u Durdurma: "SPACEBAR"
Restart: "R"

Oyun esnasında eşek arılarına ve diğer yabani hayvanlara karşı dikkatli olun. Işınlanma portallarını kullanarak ulaşılması imkansız bölgelere ışınlanabilirsiniz. Ayrıca her bölümde 3 adet gizli yıldız vardır. Bu yıldızları toplayarak bölümleri daha fazla puan alarak bitirebilir ve mini oyunları oynamaya hak kazanabilirsiniz.

Oyun ekranının sol alt köşesinde bulunan butonlarla sırasıyla bir üst menüye geri dönebilir, geçerli bölümü baştan başlatabilir ve oyun sesi ile müziği açıp kapatabilirsiniz. Serinin tüm oyunlarını oynamanızı tavsiye ederiz. Sitemizde bulunan serinin tüm oyunlarına arama bölümünden ulaşabilirsiniz. İyi eğlenceler...

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.