Salyangoz Bob 5: Aşk Hikayesi Salyangoz Bob 5: Aşk Hikayesi Puan: 4.5 / 5 115 defa puanlandı.
Tek Kişilik » Salyangoz Bob 5: Aşk Hikayesi
Reklamlar

Salyangoz Bob 5: Aşk Hikayesi Oyunu

Puan: 4.46

Salyangoz Bob, bir gün ormanda giderken bir poster görür. Posterde bulunan şarkıcı salyangoza aşık olan Bob, yola koyulur. Şarkıcı salyangozu bulmak hiç de kolay olmayacaktır. Salyangoz Bob'u bekleyen tehlikelere karşı yardımcı olmak ister misiniz?

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuyla ana menüye giriş yapın. Tekrar aynı butonla ilerleyin ve bölüm seçin. Oyunu ilk defa oynuyorsanız birinci bölümden başlamak zorundasınız. Oyun kontrolleri şöyle:

Fonksiyon: "MOUSE(FARE)"
Bob'u Döndürme: "1"
Bob'u Hızlandırma: "2"
Bob'u Durdurma: "SPACE-BAR"

Oyunla ilgili birkaç ipucu verelim: Bölümde bulunan kırmızı butonlara tıklayarak kapıları açabilir ya da nesneleri hareket ettirebilirsiniz. Ayrıca Bob'un üstüne tıklarsanız duracaktır. Bob'u vahşi hayvanlar, uçurumlar ya da göller öldürür. O yüzden dikkatli olun. Her bölüm içinde 3 adet gizlenmiş yıldız bulunmaktadır. Kaç tane yıldız bulursanız o kadar fazla puan kazanacaksınız. Ayrıca topladığınız yıldızlar sayesinde 4 adet mini oyunu da oynamaya hak kazanacaksınız.

Oyun esnasında ekranın sol alt köşesinde bulunan butonlarla sırasıyla bir üst menüye geri dönebilir, geçerli bölümü baştan başlatabilir ya da oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilirsiniz. Serinin diğer oyunları için sitemize göz atmayı unutmayın. Başarılar dileriz.

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.