Salyangoz Bob 2 Salyangoz Bob 2 Puan: 4.4 / 5 65 defa puanlandı.
Tek Kişilik » Salyangoz Bob 2
Reklamlar

Salyangoz Bob 2 Oyunu

Puan: 4.37

Evinde oturup gazetesini okurken gözü takvime çarpan sevimli Salyangoz Bob'un aklına aniden bir şey gelir: O gün dedesinin doğum günüdür ve Bob'un daha bir hediyesi yoktur. Daha sonra dedesinin saksı içinde güzel bir çiçek götürmeyi planlayan Salyangoz Bob'u, yolda bazı zorluklar bekliyor olacak. Ona yardımcı olmak ister misiniz?

"PLAY" butonuna ve de intro'yu geçmek istiyorsanız "SKIP" butonuna tıklayın. Tekrar "PLAY" butonuyla birlikte bölümünüzü seçin. Oyunu ilk defa oynuyorsanız, sadece birinci bölüm açık olacaktır. Oyun sadece "MOUSE" ile oynanmaktadır. Salyangoz Bob'u, bölümdeki butonları kullanarak tuzaklardan kurtarıp çıkışa ulaştırmanız gerekiyor.

Oyun toplamda 25 bölümden oluşmaktadır. Her bölümün ayrı bir özelliği vardır. Eğer, Bob'un üstüne tıklarsanız, duracaktır. Hızlı gitmesini istiyorsanız sol üst köşedeki "2X" butonuna tıklayın. Sonraki bölüme geçmek için "NEXT LEVEL" butonunu, geçerli bölümü baştan başlatmak için "RESTART" butonunu, oyun sesini ve müziğini ayarlamak için ise ekranın altındaki hoparlör butonlarını kullanın. İyi eğlenceler dileriz.

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.