Robotik Savaş Robotik Savaş Puan: 4.6 / 5 307 defa puanlandı.
İki Kişilik » Robotik Savaş
Reklamlar

Robotik Savaş Oyunu

Puan: 4.55

Efsane Worms oyun serisinden esinlenerek yapılmış Robotik Savaş oyunu ile sizlerleyiz. Worms'taki solucanlar yerine küçük robot adamlarla savaştığınız bu oyunda, arkadaşınızla beraber heyecanın ve aksiyonun doruklarına ulaşacaksınız.

Oyundaki amacınız, o anki en iyi stratejiyi ve saldırı seçeneğini belirleyip rakibinizi haklamak. Oyun yüklenince tek kişi oynamak istiyorsanız "NEW GAME", arkadaşınızla birlikte oynamak istiyorsanız "2 PLAYERS" butonuna tıklayın. Ayarlarınızı yaptıktan sonra "FIGHT" butonu ile oyunu başlatın. Tuş kombinasyonları her iki oyuncu için de şöyle:


Hareket Etme: "W, A, S, D" veya "OK (YÖN)" tuşları
Zıplama: "SPACE (BOŞLUK)" veya "YUKARI OK (YÖN)" tuşları
Nişan Alma ve Ateş Etme: "MOUSE (FARE)"

Oyun hakkında biraz ayrıntılı bilgi verelim: Silah seçimini sağ alt köşede bulunan butonla yapabilirsiniz. Roket, el bombası, saatli bomba, yumruk gibi çok çeşitli atak türleriniz bulunmaktadır. O anki yerinize ve zamana göre en iyi atak tekniğini belirleyin. İmleci ne kadar çok uzakta tutarsanız, atışı o kadar çok güçlü ve uzağa yapacaktır. Kazandığınız paralarla bölüm aralarında "SHOP" butonuna tıklayarak çeşitli silahlar satın alabilir, zırhınızı güçlendirebilirsiniz. Oyun esnasında sol üst köşede bulunan hoparlör butonu ile oyun sesini açıp kapatabilir, sağ üst köşede bulunan çarpı şeklindeki butonla da anamenüye geri dönebilirsiniz. Hem arkadaşınıza hem de size iyi eğlenceler dileriz.

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.