Pheus ve Köpeği Mor Pheus ve Köpeği Mor Puan: 4.5 / 5 1153 defa puanlandı.
İki Kişilik » Pheus ve Köpeği Mor
Reklamlar

Pheus ve Köpeği Mor Oyunu

Puan: 4.50

Trafik kazası geçiren Pheus, bir hastanede yatıyor. Pheus'un trafik kazası geçirmeden önce hayal ettiği tek birşey vardı; o da köpeği Mor ile birbirinden eğlenceli maceralara çıkmaktı. Yattığı hastanede bu hayali kuran ve bu şekilde eğlenceli bir oyun hazırlayan, Pheus ve Mor ile ikikisilikoyunlar.net'de muhteşem bir iki kişilik macera daha seni bekliyor!

Oyun yüklendikten sonra, oyun penceresinin alt kısmında bulunan "PLAY" butonu ile, ana menüye gidebilirsiniz. Daha sonra ana menüde "PLAY" butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.

Oyundaki amacımız, Pheus ve köpeği Mor'u çıkış kapısına ulaştırmak. Kapıları, butonları kullanarak açabilirsiniz. Bölümü geçebilmeniz için, birbirinize yardımcı olarak ilerlemeniz gerekmektedir.

Oyun kontrolleri:
Pheus:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

Mor:
Yönlendirme: "YÖN(OK) TUŞLARI"

Bölüm seçme ekranında, seçmek istediğiniz bölüm kapısına gelerek "S" tuşu ile seçim yapabilirsiniz.

Oyun hakkında kısa bir bilgilendirme; oyun esnasında, oynadığınız bölümü yeniden başlatmanız gerekirse "R" tuşunu kullanın. Oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan butonlar ve görevleri sağdan sola şu şekilde; ilk buton ile ana menüye dönebilir veya bölüm seçme ekranına dönebilir, ikinci buton ile oyunun müziğini kapatabilir, üçüncü buton ile oyun seslerini kapatabilir ve dördüncü buton ile de oynadığınız bölümü yeniden başlatabilirsiniz.

Daha fazla iki kişilik oyun oynamak için, ikikisilikoyunlar.net'de oynamaya devam edin!

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.