Oyundan Kaçış Oyundan Kaçış Puan: 4.5 / 5 1037 defa puanlandı.
İki Kişilik » Oyundan Kaçış
Reklamlar

Oyundan Kaçış Oyunu

Puan: 4.50

Üzerinize üzerinize gelen oyun bölümlerinden olabildiğince hızlı bir şekilde aşağıya kaçmanız gerekmektedir. Oyun size çeşitli tuzaklar ve zorluklar da hazırlasa siz daha hızlı ve akıllı olmalısınız; kendinize bir çıkış yolu bulmalısınız.

Oyun ilk başta tek kişilik olarak başlayacaktır ve 2 kişilik seçeneği sizin seçmenize izin vermeyecektir. Arkadaşınızı oyuna dahil etmek için; tek kişilik oyunda en az 1.000 metre kaçış yapmanız gerekmektedir. Birkaç denemeden sonra bu sonuca ulaşabileceğinizi düşünüyoruz. Zorlu bir kaçış da olsa; arkadaşınız ile bu eğlenceyi yaşamak için değecektir... Oyunda ayrıca yaptığınız kaçışın başarısına göre belli aralıklarla yeni karakterler de açılacaktır. Her yeni karakter bir öncekine göre daha hızlı ve aktiftir. 1.000 metreyi geçtiyseniz eğer "2 Player" seçeniği açılır ve arkadaşınız da bu karakterlerden seçebilir. Bu sayede arkadaşınız ile beraber yarış modunda da oynayabilirsiniz.

İkikisilikoyunlar.net'deki bu eğlenceli oyunumuz "Yön Tuşları" ve "W,A,S,D," tuşları ile oynanmaktadır. Hadi kaçabildiğiniz kadar kaçın!

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.