Okçu Kahramanlar Okçu Kahramanlar Puan: 4.5 / 5 857 defa puanlandı.
İki Kişilik » Okçu Kahramanlar
Reklamlar

Okçu Kahramanlar Oyunu

Puan: 4.46

Tarihin derinliklerinde zafer mücadelesi veren kahraman okçuların kapışmasına hoşgeldiniz. Kahraman okçular, 3 farklı oyun modunda oynanabilmektedir. "Story Mode" bölümü tek kişilik; hikayesel oyun alanıdır. Bu alanda tek başınıza bir kahramansınız ve krallığı ele geçirme mücadelesi içine giriyorsunuz.Zaman zaman tekli düşmanlar; zaman zaman da saray muhafızları ile mücadele etmek zorunda kalacaksınız.20 bölüm mücadele ederek; güçlü krallığın elinden güzel prensesi kurtarabilirsiniz.

"Player vs Player" oyun modunda ise arkadaşınız ile karşılıklı ok atışları mücadelesine girdiğiniz bölüm oluyor. Bu oyun modunda, 10 kahraman okçudan birini seçiniz ve oyun haritasını belirleyerek oyuna başlayınız. Arkadaşınız ile mücadelenizin galibi de en çok isabetli atış sonucunda belirlenecektir.

"Player vs Computer" bu oyun modu da arkadaşımızın yanımızda olmadığı zamanlarda, arkadaşımızın rolünü bilgisayarın üstlenmesi ile oluşuyor. Bilgisayarın yarattığı sanal kahraman okçu ile bire bir mücadeleye giriyoruz. Burada da en çok isabetli atışı yapan oyunu kazanıyor.

Oyun yön tuşlarından; "Yukarı-Aşağı" ve "Boşluk" tuşları ile oynanmaktadır. Ayrıca oyun ile ilgli diğer ayarlamalarınızı "Game Setting" kısmından yapabilirsiniz.

Haydi okçular, tüm atışlar tam 12'ye yönlensin! İyi eğlenceler dileriz.

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.