Minecraft Kule Savunması 2 Minecraft Kule Savunması 2 Puan: 4.4 / 5 1245 defa puanlandı.
Tek Kişilik » Minecraft Kule Savunması 2
Reklamlar

Minecraft Kule Savunması 2 Oyunu

Puan: 4.36

Çok kısa bir sürede popüler flash oyunlar arasındaki yerini alan Minecraft Tower Defense, ikinci bölümü ile ikikisilikoyunlar.net ziyaretçisi ile buluşuyor. Bu bölümle birlikte gelen yenilikler oyunu çok daha heyecanlı hale getiriyor. Yepyeni oyun haritaları ve beklenildiği gibi yepyeni savunma kuleleri, oyundaki heyecanı artıran faktörlerden sadece birkaçı. O zaman daha fazla beklemeye gerek yok. Oyun hakkında daha fazlasını öğrenmek için, hadi başlayalım o zaman!

Oyun yüklendikten sonra "START" butonu ile ana menüye gidebilirsiniz. Oyunu "Adventure Mode(Macera Modu)" ve "Survival Mode(Hayatta Kalabilme Mode)" olmak üzere iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Oynamak istediğiniz seçeneği belirleyin. Daha sonra oyunu oynamak istediğiniz haritayı beliryerek oyuna başlayabilirsiniz.

Oyuna başladıktan sonra ilk yapmanız gereken, yeşil bölgeye doğru veya bu belirtilen bölge bir ev de olabilir, o bölgeye doğru bir yol açmak. Açacağınız yolun biraz dolambaçlı olması, saldırıların biraz daha geç gelmesini sağlayacağından, daha iyi savunma yapmanıza yardımcı olur.

Oyuna ilk başladığınızda hiçbir savunma kulesi açık olmayacaktır. Bu yüzden ilk saldırıları, yol üstüne yerleştireceğiniz kaktüslerle savuşturmanız gerekecektir. Kaktüsleri yol üstüne yerleştirebilirsiniz. Saldırıyı "SKIP WAVE" butonu ile başlatabilirsiniz. Oyunun yavaş olduğunu düşünüyorsanız, "SPEED UP" butonu ile oyunu hızlandırabilirsiniz.

Kaliteli iki kişilik veya tek kişilik oyunlar oynamak için, ikikisilikoyunlar.net'de oynamaya devam edin.

İyi eğlenceler dileriz.

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.