Mikro Tanklar Mikro Tanklar Puan: 4.6 / 5 316 defa puanlandı.
Tek Kişilik » Mikro Tanklar
Reklamlar

Mikro Tanklar Oyunu

Puan: 4.57

Savaş oyunları ve aksiyon tutkunlarına özel yapılmış  "Mikro Tanklar" oyununda adrenalini damarlarınızda hissedeceksiniz! Oyundaki amacınız, size verilen tankla düşmanlarınızı öldürmek ve para kazanarak tankınızı geliştirmek.

"PLAY" butonuyla devam edin. Arkasından gelen soruda "ENABLE" seçeneğini seçerseniz sesli oyun, "DISABLE" seçeneğini seçerseniz sessiz oyun açılacaktır. Daha sonra da bölüm seçtikten sonra oyunu başlatın.

Tankınızı isterseniz "W, A, S, D" tuşlarıyla, isterseniz de "OK (YÖN)" tuşlarıyla hareket ettirebilirsiniz. Tankınızı sürerken bir yandan da "MOUSE (FARE)" ile çevreyi kolaçan edip, düşman gördüğünüzde ateş etmeniz gerekmektedir. Tankınıza yeni silahlar aldığınız takdirde, bu silahları "1, 2, 3, 4, 5" veya "SPACE (BOŞLUK)" tuşuyla seçebilir ve kullanabilirsiniz.

Mikro Tanklar oyunun da bazı duvarların altından, kutulardan ve tanklardan para düşecektir. Bunları toplayarak bölüm aralarında tankınızı güçlendirebilir, yeni silahlar satın alabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken bir nokta da, bazı silahların mermilerinin bitiyor olmasıdır. Bunları da satın almayı unutmayın. Zaten oyun esnasında ve bölüm aralarında bunu mermi göstergesinden takip edebilirsiniz. Daha da güzeli, ikikisilikoyunlar.net sitemizde oynadığınız bölümü bitiremeseniz de o bölümde topladığınız paraların silinmiyor olması, para biriktirmenizde büyük rol oynayacaktır.

Oyun esnasında altta bulunan butonlarla sesi açıp kapatabilir, oyunu duraklatabilir ve ana menüye dönebilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz.

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.