Mario Bomberman Mario Bomberman Puan: 4.4 / 5 589 defa puanlandı.
İki Kişilik » Mario Bomberman
Reklamlar

Mario Bomberman Oyunu

Puan: 4.41

Oyun denilince akla ilk gelen efsane Super Mario, bir başka macerası ile sizlerle! Mario, Luigi, Prenses Peach ve diğerleriyle bombalar arasında bir mücadeleye ne dersiniz? Üstelik sadece kendiniz değil, arkadaşınızla beraber de oynayabileceğiniz Mario Bomberman bağımlısı olacaksınız.

Hazırsanız "PLAY" butonuna tıklayıp oyuncu sayısını seçin. Daha sonra rakip sayısını ve bölümü de belirledikten sonra oyunu başlatın. Tuş kombinasyonları ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Bomba Koyma: "SPACE (BOŞLUK)"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)" tuşları
Bomba Koyma: Numerik Klavyede "0"

Oyun esnasında patlattığınız blokların altından çeşitli bonuslar çıkabilir. Bunları alarak gücünüze güç katabilirsiniz. Mesela, ekstradan bomba koyma hakkı kazanabilir, ateşlerinizi uzatabilir ya da karakterinizi hızlandırabilirsiniz. Arkadaşınızla birlikte takım kurabilir, önce rakiplerinize saldırıp onları daha kolay bir şekilde yok edebilirsiniz. Oyun esnasında sol alt köşede bulunan butonlarla oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilir, ana menüye geri dönebilirsiniz. Bombacı Mario ile heyecanın doruklarına varmaya hazırsanız, iyi eğlenceler dileriz.

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.