Macera Hikayesi Macera Hikayesi Puan: 4.4 / 5 1757 defa puanlandı.
Tek Kişilik » Macera Hikayesi
Reklamlar

Macera Hikayesi Oyunu

Puan: 4.41

Oyun yüklendikten sonra "Play" butonuna tıklayın, arkasından "Space" (boşluk) veya "Enter" (giriş) tuşuna basın. Arkasından gelen introyu izlemek istemiyorsanız, tekrar "Space" (boşluk) tuşuna basabilirsiniz. 

Oyundaki amacınız, bütün düşmanlarınızı öldürüp gâlip gelmek ve kedinizi kurtarmak. Kahramanınızı yönlendirmek için "Sağ - Sol Ok" (yön) tuşlarını kullanın. Zıplamak için "A", kılıcı kullanmak için "S", özel yetenekleri kullanmak için "D" tuşunu kullanabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz özel gücü seçip tekrar "D" tuşuna basmanız gerekiyor. Sandıkları açmak için "Yukarı Ok" (yön) tuşunu kullanın ve içindeki ekstraları toplayın. 

Portallardan, yani ışınlama bölgelerinden ışınlanmak için yine "Yukarı Ok" (yön) tuşunu kullanmanız gerekiyor. Bulunduğunuz yerden aşağı düşmek için "Aşağı Ok" (yön) tuşuna basıp zıplama tuşuna yani "A" tuşuna basın. Oyunu "P" veya "Esc" tuşuyla duraklatabilir, tuş ayarlarına girebilir, ana menüye geri dönebilirsiniz. 

Kazandığınız altınlarla bölüm aralarında "Shop" butonuna tıklayıp alışveriş mağazasına girerek ekstra güçler satın alabilirsiniz. İkikisilikoyunlar.net'deki bu oyunda birkaç püf noktasına değinmek gerekirse, şunları söyleyebiliriz:

Ağaçların üstüne saklanan yeşil yaratıklara ve ateş eden ağaç gövdelerine karşı dikkatli olun. Ayrıca kırmızı-beyaz hedef tahtalarının yan tarafında zıplayarak sürekli vuruş yaptığınızda, vuruşlarınız daha yükseğe çıkma imkânı sağlıyor size. Sandıkların içinden yeni kılıç veya giysiler çıkabilmektedir. Bunları kullanabilmek için bölüm aralarında "Equips" butonuna tıklayıp seçiminizi yapmanız gerekiyor. 

İyi eğlenceler dileriz. Hikaye başlasın...

 

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.