Koca Kafalar Voleybol Koca Kafalar Voleybol Puan: 4.5 / 5 3205 defa puanlandı.
İki Kişilik » Koca Kafalar Voleybol
Reklamlar

Koca Kafalar Voleybol Oyunu

Puan: 4.50

Sporun birçok branşına el atmış olan koca kafalar, yepyeni sporlara başlayarak yollarına devam ediyorlar. Koca kafalar futbol, koca kafalar basketbol ve koca kafalar tenisten sonra şimdi de koca kafalarla, birbirinden heyecanlı voleybol maçlarına ikikisilikoyunlar.net'de  hazır mısın?

Oyun yüklendikten sonra, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan "PLAY GAME" butonuna tıklayın. "PLAY" butonuna tıklayarak ana menüye gidebilirsiniz.

Oyunu tek kişilik oynamak istiyorsanız "NEW GAME" butonuna tıklayın. "CHOOSE PLAYER" kısmından, oyunda kullanmak istediğiniz koca kafalı voleybolcuyu seçebilirsiniz. Daha sonra birinci karşılaşmaya tıklayarak oyuna başlayın.

Oyunu iki kişilik oynamak istiyorsanız, "2 PLAYER" butonuna tıklayın. Oyunda kullanmak istediğiniz koca kafalı voleybolcuları ve maç sahasını seçerek "START" butonuna tıklayın ve maça başlayın.


Oyun kontrolleri:
Oyunu tek kişi oynuyorsanız:
Yönlendirme: "YÖN(OK) TUŞLARI"
Vurma: "SPACE(BOŞLUK)"

Eğer oyunu iki kişilik oynuyorsanız:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Vuruş: "SPACE(BOŞLUK)"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "YÖN(OK) TUŞLARI"
Vuruş: "P"

Oyun esnasında beliren güçlendirmeleri topla vurarak alabilirsiniz. Yeşil bonusları alırsanız size, kırmızı bonusları alırsanız rakibine yarayacaktır. Sarı bonusların ise fayda veya zararları ortaktır.

İki kişilik en kaliteli oyunlar için, ikikisilikoyunlar.net'de oynamaya devam edin!

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.