Koca Kafalar Futbol 4 Koca Kafalar Futbol 4 Puan: 4.5 / 5 2219 defa puanlandı.
İki Kişilik » Koca Kafalar Futbol 4
Reklamlar

Koca Kafalar Futbol 4 Oyunu

Puan: 4.50

İki kişilik futbol oyunu sevenlere müjde! Koca kafalar futbol oyununun yeni bölümü çıktı. Daha fazla futbol heyecanı yaşamaya sende hazırsan, daha ne bekliyorsun? Birbirinden farklı sürprizler bu bölümde seni bekliyor. Hadi başlayalım!

Oyunu tek kişilik ve iki kişilik olmak üzere iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Bir kişilik oynamak için"NEW GAME" butonuna tıklayın. Turnuvada kullanmak istediğiniz futbolcuyu belirleyerek "OK" butonuna tıklayın. Daha sonra "PLAY" butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.

Oyunu iki kişilik oynamak için, "2 PLAYER" butonuna tıklayın. Futbolcularınızı belirleyin. Oynamak istediğiniz sahayı "CHANGE PITCH" kısmından belirleyebilirsiniz. "CHANGE PLAY TYPE" kısmından oyun tarzını belirleyebilir ve "PLAY" butonu ile oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
Eğer oyunu tek kişilik oynuyorsanız, lütfen bu kontrolleri kullanın:
Hareket etme: "OK TUŞLARI"
Şut çekme: "SPACE(BOŞLUK)"

Eğer oyunu iki kişilik oynuyorsanız, lütfen bu kontrolleri kullanın:
1. Oyuncu:
Hareket etme: "OK TUŞLARI"
Şut çekme: "P"

2. Oyuncu:
Hareket etme: "W,A,S,D"
Şut çekme: "SPACE(BOŞLUK)"

Oyun hakkında bir kaç ipucu; maç esnasında ekranda beliren bonuslardan kırmızıları toplarsanız, rakip oyuncu etkilenecektir. Sarı bonusları toplarsanız her iki oyuncuda etkilenecektir. Yeşil bonusları toplarsanız, kendi oyuncunuzu etkileyecektir.

Oyun esnasında, oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan "PAUSE" butonunu kullanarak oyunu durdurabilir ve açılan menüden oyun seslerini açıp kapatabilir veya ana menüye geri dönebilirsiniz. "RESUME MATCH" butonu ile de oyuna devam edebilirsiniz.

En güzel iki kişilik oyunlar için, bizi takip etmeye devam edin. İyi eğlenceler dileriz.

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.