Koca Kafalar Futbol 3 Koca Kafalar Futbol 3 Puan: 4.6 / 5 2686 defa puanlandı.
İki Kişilik » Koca Kafalar Futbol 3
Reklamlar

Koca Kafalar Futbol 3 Oyunu

Puan: 4.56

Futbol severlerin efsanesi hâline gelen Koca Kafalar Futbol oyununun bir başka versiyonu ile sizlerleyiz. Üstelik bu oyunda size Ibrahimovic, Ronaldo, Torres, Rooney gibi yıldızlar eşlik edecek. Diğer versiyonların yanı sıra bu oyunda oldukça fazla bonusla karşı karşıya kalacaksınız. Ve her zaman olduğu gibi bu oyunu da arkadaşınızla birlikte oynayabilirsiniz.

Oyun yüklendikten sonra "START" butonuyla anamenüye giriş yapabilirsiniz. Tek kişilik oyun için "NEW GAME", iki kişilik oyun için ise "2 PLAYER" butonuna tıklayıp karakterlerinizi belirleyin. Daha sonra "START" butonuyla oyuna başlayabilirsiniz. Tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Şut: "SPACEBAR (BOŞLUK)"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Şut: "P"

Oyunla ilgili birkaç bilgi vermek gerekirse şunları söyleyebiliriz: Topla bölüm içinde çıkacak olan yeşil bonusları alırsanız size, kırmızı bonusları alırsanız rakibine yarayacaktır. Sarı bonusların ise fayda veya zararları ortaktır. Tek kişilik oyun modunda öncelikle grup elemelerine katılacak, gruptan çıkmayı başarırsanız çeyrek final, yarı final ve final sıralamasıyla maçlara çıkacaksınız.

Oyun esnasında sağ alt köşede bulunan butonlarla sırasıyla oyunu duraklatabilir, sesi açıp kapatabilir ya da anamenüye geri dönebilirsiniz. Sürenizi takip etmeyi unutmayın. En güzel iki kişilik futbol oyunları için bizimle kalın. İyi eğlenceler dileriz.

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.