Koca Kafalar Dünya Kupası Koca Kafalar Dünya Kupası Puan: 4.4 / 5 172 defa puanlandı.
Tek Kişilik » Koca Kafalar Dünya Kupası
Reklamlar

Koca Kafalar Dünya Kupası Oyunu

Puan: 4.45

Dünya kupasındaki büyük heyecan, Koca Kafalar Dünya Kupasında da yerini alıyor. Bu heyecanı birebir yaşamak için, çok geç olmadan sende bu turnuvadaki yerini alabilirsin.

Oyun yüklendikten sonra, oyun penceresinde açılan reklamı kapatmak için, pencerenin sağ alt köşesinde bulunan "SKIP" butonunu kullanın ya da bir süre bekleyin. Daha sonra, oyun penceresinin alt kısmında bulunan "PLAY" butonuna tıklayın. Daha sonra "START" butonu ile ana menüye gidebilirsiniz. Şampiyonaya katılmak istediğiniz futbolcuyu belirleyerek "SELECT" butonunu kullanın. Açılan bölümlerden "MEDIUM, HARD, ULTRA" seçenekleri ilk etapta kapalı olacaktır. Bu bölümleri açabilmek için bir önceki zorluğu tamamlamanız gerekmektedir. "Easy" bölümünün birinci bölümünü seçtikten sonra "PLAY" butonuna tıklayın. Maçı başlatmak için "SPACE(BOŞLUK)" tuşuna basın.

Oyun kontrolleri:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Şut çekme: "SPACE(BOŞLUK)"

Eğer oynadığınız maçı kaybederseniz, turnuvadan elenebilirsiniz. "TRY AGAIN" butonunu kullanarak aynı maçı tekrar oynayabilirsiniz. Bölüm seçme ekranında bulunan "CHANGE CHARACTER" butonunu kullanarak, karakter seçebileceğiniz ekrana gidebilirsiniz.

Oyun esnasında, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan butonlarla, soldan sağa, oynadığınız maçı baştan başlatabilir, oyunu durdurabilir, oyun seslerini ayarlayabilir ve "MENU" butonu ile ana menüye dönebilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz.
 

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.