Koca Kafalar Basketbol Şampiyonası Koca Kafalar Basketbol Şampiyonası Puan: 4.5 / 5 2816 defa puanlandı.
İki Kişilik » Koca Kafalar Basketbol Şampiyonası
Reklamlar

Koca Kafalar Basketbol Şampiyonası Oyunu

Puan: 4.50

İkikisilikoyunlar.net'de daha önce koca kafalı sporcularla ilgili, birçok oyun oynadınız. Bu bölümde ise koca kafalı basketbolcular, şampiyonaya katılıyorlar. Sende koca kafalı sporcunu seçerek şampiyonadaki yerini almaya hazır ol. Hadi başlayalım!

Oyun yüklendikten sonra, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan "CONTINUE" butonuna tıklayarak ana menüye gidebilirsiniz. Koca kafalar basketbol oyununu, tek kişilik ve iki kişilik olmak üzere iki farklı şekilde oynayabilirsiniz.

Oyunu tek kişilik oynamak istiyorsanız, "NEW GAME" butonuna tıklayın. Daha sonra oyunda kullanmak istediğiniz oyuncuyu seçin. Oyun zorluk derecesini belirledikten sonra "START" butonuna tıklayın. "RESULT" ekranında, "UPGRADES" butonunu göreceksiniz. "UPGRADES" butonuna tıklayarak, oyuncunuzun özelliklerini geliştireceğiniz ekrana gidebilirsiniz. "CONTINUE" butonuna tıklayarak maça gidebilir ve "SPACE(BOŞLUK)" tuşuna basarak maçı başlatabilirsiniz.

Oyunu iki kişilik oynamak istiyorsanız, "2 PLAYER" butonuna tıklayın. Oyuncularınızı, oyun sahasını ve oyun tipini ayarladıktan sonra "START" butonuna tıklayarak maç sahasına gidebilir ve "SPACE(BOŞLUK)" tuşu ile maçı başlatabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
Eğer oyunu tek kişilik oynuyorsanız, lütfen bu kontrolleri kullanın:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Vurma: "SPACE(BOŞLUK)"

Eğer oyunu iki kişilik oynuyorsanız, lütfen bu kontrolleri kullanın:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Vurma: "SPACE(BOŞLUK)"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Vurma: "P"

Eğer istersen, koca kafalar serisinin diğer bölümlerini, sitede arama yaparak bulabilirsin.

İyi eğlenceler dileriz!

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.