Jim ve Mary 2 Jim ve Mary 2 Puan: 4.5 / 5 1492 defa puanlandı.
İki Kişilik » Jim ve Mary 2
Reklamlar

Jim ve Mary 2 Oyunu

Puan: 4.50

Jim ve Mary'nin büyük aşk seriveni devam ediyor. Mary'nin ailesinin baskısı nedeniyle, Jim ve Mary kaçmaya karar verirler. Jim'in amcasının dağ evine kaçmak isterler fakat onun için, tehlikeli bir ormandan geçmeleri gerekmektedir. Jim ve Mary'nin ormanı aşmasını sağlayıp onları dağ evine ulaştırabilir misin?

Oyun yüklendikten sonra, "PLAY" butonuna tıklayarak ana menüye gidebilirsiniz. "PLAY GAME" butonuna tıklayarak oyunu başlatabilirsiniz. Oyun hikayesini "NEXT" butonuna tıklayarak ilerletebilir ve daha sonrasında oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyundaki amacımız, bölüm içerisinde bulunan kalpleri toplayıp Jim ve Mary'yi buluşturmak.

Oyun kontrolleri:


Jim:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

Mary:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"

Oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan butonlarla, sırasıyla, oyunu durdurabilir, oynadığınız bölümü baştan başlatabilir, oyun seslerini kapatıp açabilir ve oyun seslerini kapatıp açabilirsiniz. Eğer herhangi bir bölümde çıkmaza girecek olursanız, "R" tuşu ile oynadığınız bölümü baştan başlatabilirsiniz.

Oyunun bir önceki bölümünü, sitemizde arama yaparak bulabilirsiniz. En güzel iki kişilik oyunlar için, takipte kalın. İyi eğlenceler dileriz.

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.