İki Kişilik Macera 2 İki Kişilik Macera 2 Puan: 4.6 / 5 36711 defa puanlandı.
İki Kişilik » İki Kişilik Macera 2
Reklamlar

İki Kişilik Macera 2 Oyunu

Puan: 4.58

İki kişilik macera oyunu yenilenmiş ve bitmek bilmeyen maceraları ile ikikisilikoyunlar.net'de sizlerle buluşuyor. Artık oyun online oynanabilme desteği de sunuyor.  Koşu yarışlarını kazanarak para ve puan kazanabilir, kazandığınız para ve puan ile hem karakterinizi geliştirebilir, hemde seviyenizi yükseltebilirsiniz. 

Oyun açıldıktan sonra "Play" butonuna tıklayın. Oyunu ziyaretçi modunda oynamak istiyorsanız, "Play As Guest" butonuna tıklayın. "Play" butonuna tıklayın. "Single Play" butonuna ve daha sonra "Campaign" butonuna tıklayın. 


Oyunu 2 kişi oynamak için 2. aşamaya  ulaşmanız gerekmektedir.

2. seviyeye ulaştıktan sonra "Multiplayer" butonuna tıklayarak menüye gidebilirsiniz. Sağ tarafta bulunan listeden yarışmak istediğiniz karakteri seçin. Açılan bilgilendirme penceresinde bulunan "Yes" butonuna tıklayarak oyuncu ile birlikte lobiye geçebilirsiniz. Sonrasında "Ready" butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Ya da "v.s." butonuna tıklayarak otomatik olarak biriyle eşleşebilirsiniz.


Oyunun anamenüsünde bulunan "Runner" bölümüne  tıklayarak, kahramanınızın görüntüsünü, kıyafetlerini "Ok İşaretlerini" kullanarak ayarlayabilirsiniz.
Oyun Tuşları:
Yön Verme: "Yön(Ok) Tuşları
"

Tüm oyuncularımıza iyi eğlenceler dileriz.

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.