Grand City Racing Grand City Racing Puan: 4.5 / 5 128 defa puanlandı.
İki Kişilik » Grand City Racing
Reklamlar

Grand City Racing Oyunu

Puan: 4.47

Grand City Racing ile güçlü yarış arabaları, detaylı modifikasyon seçenekleri ve birbirinden zorlu yarışlar seni bekliyor. Oyunda Racing, Challenge ve Free Drive olmak üzere 3 farklı mod bulunuyor. Bu modların tamamına 1 kişilik veya 2 kişilik oyun modları seçeneklerinden birisi ile katılabilirsiniz.

Racing Modunda toplamda 10 yarış bulunmaktadır. Bu yarışların her biri farklı miktarlarda ödüller vermektedir. Yarışların tamamına tek kişi ya da iki kişi olacak şekilde her iki şekilde de katılabilir ve karşısında yarışıyor olduğun 4 yarışçıya karşı kıyasıya mücadele edebilirsin.

Challenge modu aynı zamanda zamana karşı yarışma modu olmakla birlikte, normal yarış pistlerinden çok daha farklı bir yarış pisti düzenine sahiptir. İçinde 4 yarış bulunmaktadır ve bu moddaki amacın belirtilen süre içerisinde bitiş çizgisine ulaşmaktır. Tek kişilik modda oynayarak para kazanabilirsin.

Free Drive modunda seni bekleyen kocaman bir harita bulunmakta. Bu haritada stunt rampaları, paralar, halkalar ve dağ yolları bulunmakta. Aldığın her bir para balyası sana 200 ile 400 coin arasında kazandırmakta. Halkalardan geçerek ise yaptığın kombolar sonrasında 800 coine kadar kazanma şansın bulunuyor. Dilersen araç tekerleklerini yükselterek, dağ yollarında off-road heyecanı da yaşabilirsin.

Garaj ekranında bulunan “Customize” butonu ile, araç rengini, jantlarını değiştirebileceğin ve araca vinyl ekleyebileceğin ekrana ulaşabilirsin. Aynı zamanda “Customize” menüsünden girebileceğin “Performance” menüsü ile, araç motorunda güçlendirmeler yapabilir ve yarışlara daha güçlü arabalarla katılabilirsin. Hadi başlayalım!

Oyun kontrolleri:
Tek kişilik modda oynuyorsanız:
Yönlendirme: “W,A,S,D” veya “OK TUŞLARI”
Nitro: “F”
Arkaya bakma: “T”
Arabayı düzeltme: “R”
El freni: “SPACE”

İki kişilik oynuyorsanız:
1.Oyuncu:
Yönlendirme: “W,A,S,D”
Nitro: “F”
Arkaya bakma: “T”
Arabayı düzeltme: “R”
El freni: “SPACE”

2.Oyuncu:
Yönlendirme: “OK TUŞLARI”
Nitro: “K”
Arkaya bakma: “L”
Arabayı düzeltme: “O”
El Freni: “SAĞ SHIFT”


İyi eğlenceler!

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.