Grand City Missions Grand City Missions Puan: 4.2 / 5 82 defa puanlandı.
İki Kişilik » Grand City Missions
Reklamlar

Grand City Missions Oyunu

Puan: 4.24

Büyük binaları, geniş yolları ve kocaman bir akrobasi alanı bulunan büyük bir şekilde Grand City Missions ile harika bir araba oyunu başlıyor! Oyunda kariyer modu ve yarış modu olmak üzere iki farklı mod bulunuyor.

Kariyer modunda yarışlardan ve birbirinden heyecanlı görevlerden oluşan toplam on altı aşama bulunuyor. Bu görevlerden kimisi akrobasi alanındayken kimisi ise şehir içinde taşıma görevi, araba yarışları, yetenek görevleri veya bomba imha görevleri olarak değişiyor. Her bir görev oyunda GP kazanmanı sağlayacak ödül barındırıyor. Kazandığın GP'ler garaj kısmında yeni arabalar açmanı ve "Customize" kısmında yeni jantlar açmanı sağlıyor. Bu modu tek kişi oynarsan görev modunu aktif edebilir iki kişi oynarsan sadece serbest sürüş yapabilirsin.

"Racing" modunda ise beş farklı haritada dört Circuit yarışı ve bir sprint yarışı olacak şekilde ödüllü yarışlara katılabiliyorsun. Bu yarışlara tek kişi katılacağın taktirde ödül kazanabilir, iki kişi katılacağın esnada ise sadece eğlencesine yarışlar yapabilirsin. Arkadaşına karşı yapacağın yarışlar çok daha zevkli olacağından, bu modu özellikle iki kişilik modda oynamanı tavsiye ederiz.

Garaj menüsünde 7 farklı araç seçimi yapabilirsin. Bu araçların tamamı birbirinden farklı özellikler barındırmakta. Customize menüsüne ilerleyerek araçların renk ve jant görünümlerinde değişiklikler yapabilirsin.

Oyun kontrolleri:
Oyunu eğer tek kişilik modda oynuyorsan:
1.Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
NOS: "F"
Arkaya bakma: T"
Aracı düzeltme: "R"

Oyunu eğer iki kişilik modda oynuyorsanız:
1.Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
NOS: "F"
Arkaya bakma: "T"
Aracı düzeltme: "R"

2.Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
NOS: "K"
Arkaya bakma: "L"
Aracı düzeltme: "O"


İyi eğlenceler!

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.