En Zor Koşu En Zor Koşu Puan: 4.3 / 5 200 defa puanlandı.
İki Kişilik » En Zor Koşu
Reklamlar

En Zor Koşu Oyunu

Puan: 4.31

Şu ana kadar oynadığınız bütün koşu oyunlarını unutun ve bu oyunla yepyeni bir koşu oyunu tarzına adım atmaya hazır olun. Üstelik iki kişilik olarakta oynayabiliyorsunuz. Eğer sende hazırsan, hadi başlayalım!

Oyunu "1 PLAYER(Tek Kişilik) ve 2 PLAYER(İki Kişilik)" olarak iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Oynamak istediğiniz seçeneği belirledikten sonra, direkt olarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyundaki amacımız oyunu bitirmek.

Oyuncu kontrolleri:
Mavi Uzaylı:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Aşağı inme: "ALT OK TUŞU"

Pembe Uzaylı:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Aşağı inme: "S"

Oyunda birbirinden farklı sürprizlerle karşılaşacaksınız. Biz size bunların sadece birkaçından bahsedeceğiz. Örneğin; hiç ummadığınız bir yerde karşınıza yarasalar çıkabilecek veya, üstüne zıpladığınız taktirde, görünmez bir platform belirebilecek. İki katlı yerlerde, aşağı inme kontrolünü kullanarak aşağı inebilirsiniz. Sarı kutulara alt taraflarından vurarak, bonus sahibi olabilirsiniz. Ama dikkat edin, sarı kutulardan her zaman iyi bonuslar çıkmayabilir.

Oyun esnasında, oyun sesini kapatmak için, oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan ses ikonuna tıklayabilirsiniz. Ana menüye dönmek için sağ en üst köşedeki butona tıklamanız yeterli.

İyi eğlenceler ve iyi şanslar!

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.