Dragon Ball: Sert Dövüş 2.5 Dragon Ball: Sert Dövüş 2.5 Puan: 4.6 / 5 65 defa puanlandı.
İki Kişilik » Dragon Ball: Sert Dövüş 2.5
Reklamlar

Dragon Ball: Sert Dövüş 2.5 Oyunu

Puan: 4.57

Dragon Ball Sert Dövüş, versiyon 2.5 çıktı!

"START" butonuna ve ardından "NEW GAME" butonuna tıklayın. Eğer bir önceki oyununuza devam etmek istiyorsanız, "CONTINUE" butonuna tıklayın. "EASY(KOLAY), HARD(ZOR)" seçeneklerinden, oyun zorluğunu belirleyin. Oyun eğitimini geçmek için, pencerenin alt kısmında bulunan "BACK" butonunu kullanın.

"CHALLENGE" modu ile seçtiğiniz karakter ile, uzun bir turnuvaya çıkabilirsiniz. Bu turnuvada, tüm dövüşçülerle sıra ile dövüşeceksiniz. Oyuna başlamak için "START" butonunu kullanın.

Tek kişilik oynamak için "ONE-PLAYER" seçeneğini seçin ardından karakter seçimini yaptıktan sonra "START" butonuna tıklayarak bölüm seçme ekranına gidebilirsiniz. Bölüm seçerek oyuna başlayın.

İki kişilik oynamak için "TWO-PLAYER" seçeneğini seçin ardından karakter seçimlerinizi tamamladıktan sonra "START" butonuna tıklayarak bölüm seçme ekranına gidebilir ve bölüm seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

İki kişi karşılıklı dövüşmek için, "VS-MODE" seçeneğini kullanın, oyun karakterlerini belirledikten sonra "START" butonu ile oyuna başlayabilirsiniz.

Oyuncu kontrolleri:
1. Oyuncu:
Move: "W,A,S,D"
Saldırı: "U,I,O,J,K,L"

2. Oyuncu:
Move: "OK TUŞLARI"
Saldırı: "1,2,3,4,5,6"(Numerik Klavye)

İyi eğlenceler!

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.