Dragon Ball Futbol Dragon Ball Futbol Puan: 4.4 / 5 200 defa puanlandı.
İki Kişilik » Dragon Ball Futbol
Reklamlar

Dragon Ball Futbol Oyunu

Puan: 4.41

Dragon Ball karakterleri Son Goku, Gohan, Flisa, Piccolo, Majin, Birgitta ve Gotenks, ejder topları peşinde maceradan maceraya koşmayı bıraktılar ve biraz da futbol maçı yapmaya karar verdiler. Bu eğlenceli mücadelede siz de yerinizi almak ister misiniz?

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuyla ana menüye giriş yapın. Tek kişilik oyun için "ONE PLAYER", iki kişilik oyun için "TWO PLAYER" butonunu kullanabilirsiniz. Arkasından 7 adet karakterden birini seçin, takımınızın diğer oyuncularını seçin ve oyunu başlatın. Kontroller şu şekilde:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"

Oyuncular, kolay oyun modunda topu otomatik olarak rakip kaleye doğru vurmaktadır. Bunun için oyuncunuzu topa doğru hareket ettirmeniz yeterli olacaktır. Zor modda ise top, vuruş yönünüze göre hareket etmektedir. Maçlar 2 dakikadan oluşmakta ve takımın diğer oyuncuları, bilgisayar tarafından kontrol edilmektedir. Bir yandan topa müdahale etmeye çalışırken, öbür yandan kalenizi de kollamayı ihmal etmeyin.

Oyun esnasında ekranın sağ üst köşesinde bulunan hoparlör şeklindeki butonla oyun sesini açıp kapatabilirsiniz. Bakalım, en güzel golleri kim atacak? Dragon Ball serisinin diğer oyunlarına sitemizin oyun arama bölümünden ulaşabilirsiniz. Birbirinden güzel diğer oyunlara da göz atmanızı önerir, iyi eğlenceler dileriz.

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.