Dövüşün Kralları 5 Dövüşün Kralları 5 Puan: 4.6 / 5 494 defa puanlandı.
İki Kişilik » Dövüşün Kralları 5
Reklamlar

Dövüşün Kralları 5 Oyunu

Puan: 4.57

SNK'nın tüm oyunlarından en popüler karakterleri bir araya getirerek yarattığı dövüş oyunu serisi olan King of Fighters ile sizlerleyiz. Bu oyunda size Kyo, Iori, Orochi, Terry gibi ismini oyunseverlerin aklına kazımış olan efsanevi dövüşçüler eşlik edecek.

Oyunun boyutu oldukça büyük olduğu için yüklenmesi biraz zaman alabilir. Oyun yüklendikten sonra "OK" devam edin ve "START" butonuyla ana menüye giriş yapın. Bilgisayara karşı oynamak istiyorsanız "1P VS CPU", arkadaşınızla birlikte oynamak istiyorsanız "1P VS 2P" oyun modunu seçmeniz gerekiyor. Daha sonra karakterlerinizi, kontrol seçeneğini ve bölümü belirledikten sonra oyuna başlayabilirsiniz. Oyuncuların tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Atak: "U, I, O, J, K, L"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Atak: "NUM1, NUM2, NUM3, NUM4, NUM5, NUM6"

Bildiğiniz gibi King of Fighters oyununun en güzel yönlerinden bir tanesi, her karakterin ayrı özel güçlerinin bulunması... Bazı tuş kombinasyonlarını kullanarak özel güçleri kullanabilirsiniz. Bir tane örnek verelim: AŞAĞI+İLERİ+ATAK. Gerisini deneye deneye öğrenebilirsiniz. Güç çubuklarını doldurduğunuzda SUPER COMBO vuruşlar yapabilirsiniz.

Oyun esnasında ekranın sağ alt köşesinde bulunan butonlarla sırasıyla oyunu duraklatabilir, oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilir, yardım menüsünü açabilir veya bir üst menüye geri dönebilirsiniz. Efsaneler arasında yer alan bu oyunu arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın. İyi eğlenceler!

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.