Çarpışan Arabalar 2 Çarpışan Arabalar 2 Puan: 4.5 / 5 1192 defa puanlandı.
İki Kişilik » Çarpışan Arabalar 2
Reklamlar

Çarpışan Arabalar 2 Oyunu

Puan: 4.48

Arkadaşınızla birlikte çarpışan araba tarzında bir oyun oynamak ister misiniz? Zamanının efsane oyunu Carmageddon'dan esinlenilerek yapılmış müthiş oyunla, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

Oyun yüklendikten sonra "CONTINUE" butonuyla anemenüye giriş yapın. Arkasından "PLAY" butonuna tıklayın ve oyuncu sayısını belirleyin. Tek kişilik oyun için "1 PLAYER", iki kişilik oyun için "2 PLAYER" butonuna tıklayabilirsiniz. Daha sonra karakterlerinizi seçin ve mücadeleye başlayın. Oyun kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Atak: "SPACEBAR"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Atak: "PAGEDOWN"

Oyun kontrollerini isterseniz anamenüdeyken "SETTINGS" butonuna tıklayarak değiştirebilirsiniz. Bölüm içinde üstünde soru işareti bulunan kutulardan alabilirseniz, roket, mayın gibi rakiplerinize zarar verebilecek materyaller kazanabilirsiniz. Bölümde bulunan ağaç, çit gibi bölgelere çarpmamaya dikkat edin. Sizden yüklü miktarda enerji götürecektir.

Sol üst köşeden takip edebileceğiniz süre bittiğinde, kazanan ve kaybedenleri görebilirsiniz. Yine ekranın sol alt köşesinde bulunan butonlarla sırasıyla geçerli oyunu duraklatabilir ve anamenüye geri dönebilir, sağ üst köşede bulunan butonla da oyun müziğini kapatabilirsiniz. En iyi oyunlar için bizimle kalın. İyi şanslar dileriz.

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.