Basketçi Dinolar Basketçi Dinolar Puan: 4.4 / 5 214 defa puanlandı.
İki Kişilik » Basketçi Dinolar
Reklamlar

Basketçi Dinolar Oyunu

Puan: 4.41

Gerçekçi ve bir o kadar eğlenceli bir basketbol oyunu ile karşınızdayız. Üstelik iki kişilik oyun seçeneğiyle de arkadaşınızla kıyasıya yarışacak, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

Oyun yüklendikten sonra "CONTINUE" butonuyla ana menüye giriş yapın. Oyun modunu ve karakterlerinizi seçtikten sonra oyuna başlayabilirsiniz. "TOURNAMENT" oyun moduyla eleme, çeyrek final, yarı final ve finalden oluşan bir turnuvaya katılabilirsiniz. "SCORE GAME" oyun modunda ise 60 saniye süreniz var. "VS" oyun modunda arkadaşınızla birlikte kıyasıya yarışabilir ve kazananı belirleyebilirsiniz. Oyun "MOUSE(FARE)" ile oynanmaktadır. Atış açınızı ayarladıktan sonra sol tıklayın ve atışınızı gerçekleştirin.

Uzak bölgelerden yapacak olduğunuz atışlarda, sert bir atış yerine eğimli bir atış gerçekleştirirseniz basket atma şansınız artacaktır. "TOURNAMENT" oyun modunda her oyuncunun 5 atış hakkı bulunmaktadır. Oyun sonunda eşitlik bozulmazsa birer hak daha verilecektir ve bir oyuncu diğerini geçesiye kadar bu şekilde devam edecektir.

Oyun esnasında ekranın sağ üst köşesinde bulunan butonlarla sırasıyla bir üst menüye geri dönebilir, oyun seslerini ve müziğini kapatabilirsiniz. Bu harika basketbol oyununu arkadaşlarınızın da oynamasını istiyorsanız oyunun linkini Facebook profilinizde paylaşabilirsiniz. En güzel iki kişilik spor oyunları için sitemize göz atmayı unutmayın. İyi eğlenceler...

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.