Badminton 2 Badminton 2 Puan: 4.5 / 5 2160 defa puanlandı.
İki Kişilik » Badminton 2
Reklamlar

Badminton 2 Oyunu

Puan: 4.49

Tüytop ya da diğer adıyla badminton sporu, topun file üzerinden rakip alana atılması ve geri dönmesini sağlamak amacına dayanan bir spor dalıdır. İlk versiyonu ile badminton severlerin oldukça ilgisini toplayan oyunun ikinci versiyonu ile sizlerleyiz. İlk versiyondaki gibi ister bilgisayara karşı, isterseniz de arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz bu oyunun, favorilerinizin arasına gireceğinden emin olabilirsiniz.

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuyla ana menüye giriş yapın. Tek kişilik oyun için "START", iki kişilik oyun için "2 PLAYER" butonunu kullanabilirsiniz. Daha sonra karakterlerinizi seçin ve oyuna başlayın. Tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "A, D"
Zıplama: "W"
Vuruş: "S" veya "SPACEBAR"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "SOL, SAĞ OK TUŞU"
Zıplama: "YUKARI OK TUŞU"
Vuruş: "AŞAĞI OK TUŞU"

ORTAK TUŞLAR
Oyunu Duraklatma: "P"
Oyun Sesi Ayarı: "M"
Oyundan Çıkma: "ESC"

Tek kişilik oyun modunda, oyun ilerlemesine bağlı olarak yeni karakterler açabilirsiniz. Ayrıca top resmi bulunan karakteri seçerek "MOUSE (FARE)" ile kontrol sağlayabilir, oyunu kolaylaştırabilirsiniz. Oyun, 7 adet skor yapan oyuncunun galip gelmesiyle tamamlanmaktadır. Tek kişilik oyun modunda, yenildiğiniz karakter olursa, kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Oyun esnasında ekranın üstünde bulunan göstergeden oyun durumunu kontrol edebilirsiniz. Oyunun ilk versiyonunu sitemize göz atarak bulabilir ve oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.