Arenada Çatışma 2 Arenada Çatışma 2 Puan: 4.5 / 5 2433 defa puanlandı.
İki Kişilik » Arenada Çatışma 2
Reklamlar

Arenada Çatışma 2 Oyunu

Puan: 4.50

Son zamanların en gözde oyunlarından Arenada Çatışma oyununun 2.versiyonu  ile karşılaşmaya hazır olun! Hem tek başınıza, hem arkadaşınızla beraber oynayabileceğiniz bu oyun ile aksiyon dolu dakikalar geçireceksiniz. Eğer hazırsanız sırasıyla "PLAY" ve "NEW GAME" butonları ile oyunu başlatın.

Oyundaki bir tek amacınız var, o da farklı türden silahlarla rakibinizi haklamak! Tuş kombinasyonları ise şöyle:
1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Ateş Etme: "G"
Bomba Atma: "H"
2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)" tuşları
Ateş Etme: Numerik klavyede "4"
Bomba Atma: Numerik klavyede "5"

Oyuna başlamadan önce anamenüde bulunan "PROFILES" butonuyla karakterinizin adını belirleyebilir, tipini istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Ayrıca iyice kavrayıp öğrenmek istiyorsanız "TRAINING MISSIONS" butonuyla antrenman bölümleri açabilirsiniz. İki kişilik oynamak isteyenler "TWO PLAYER" oyun modunu seçmeleri gerekmektedir. İkikisilikoyunlar.net'deki bu oyunda bomba atma tuşuna ne kadar çok basılı tutarsanız, bombanızı o kadar uzağa atabilirsiniz. Ayrıca bazı oyun türlerinde adamları vurdukça altın dökülmektedir. Bunları toplayarak "WEAPONS SHOP" menüsünden yeni silahlar satın alabilirsiniz.

Silahlar, ateş ettikçe geriye doğru tepmektedir. Buna dikkat edin. Arkadaşınızla beraber bu aksiyon dolu maceraya hazırsanız, fazla beklemeyin! Başarılar dileriz.

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.