Arena Sülükleri 2 Arena Sülükleri 2 Puan: 4.5 / 5 414 defa puanlandı.
İki Kişilik » Arena Sülükleri 2
Reklamlar

Arena Sülükleri 2 Oyunu

Puan: 4.49

İlginç ve bir o kadar eğlenceli savaş arenalarında kendinizi test etmeye ne dersiniz? Ne kadar hızlı ve yetenekli olduğunuzu bu oyunda görebilirsiniz. Ayrıca tek başına oynamanın yanı sıra iki kişilik oyun seçeneği de mevcut. Hazırsanız başlayalım.

Oyun yüklendikten sonra ekranın ortasında bulunan ok şeklindeki butonla devam edin ve oyuncu sayısını seçin. Hemen ardından karakterinizi belirledikten sonra oyuna başlayabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, karakterlerin özellikleridir. Hareket hızı, seri atış gibi faktörlere bağlı olarak kendinize en uygun karakteri belirlemeniz gerekiyor. Oyuncu kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W,A,S,D"
Ateş: "Q"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Ateş: "Ö"

Oyunla ilgili birkaç ipucu verelim: Bölümlerde bulunan ışınlanma portallarını kullanarak hedeflerinize daha çabuk ulaşabilir ve zamanı daha tasarruflu kullanabilirsiniz. Bazı karakterler tavanlara yapışarak yukarıda durabilmektedir. Zıplayarak onları vurabilirsiniz. Sürenize dikkat etmeyi ihmal etmeyin.

Oyun esnasında "R" tuşunu kullanarak geçerli bölümü baştan başlatabilir, "P" tuşunu kullanarak oyunu duraklatabilirsiniz. Müzik ve ses ayarlarını yapmak ya da ana menüye geri dönmek için ekranın sağ üst köşesinde bulunan butonu kullanmanız yeterli. En güzel oyunlar için bizimle kalın. İyi eğlenceler!

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.